Tým


Alena Šafratová

Pracovala jako módní redaktorka v časopise Žena a život a jako ředitelka módy v časopise Elle. V současnosti je majitelkou módní agentury Backstage Production, módní publicistka a stále ještě stylistka (aspoň občas pro “staré známé”). Hlavní organizátorka firemních školení na klíč. Sama také vede hlavní teoretické přednášky o stylingu, osobním stylu a pravidlech oblékání.

 

 

 

 

Evelína Štěpanovská

Specialistka na osobní styling, která má několikaletou zkušenost s prací se soukromými klienty. Svým jemným a lidským přístupem dokáže z každého klienta „dostat“ jeho pravé já a pomocí oblečení vyzdvihnout všechny přednosti a zakrýt nedostatky. Její soukromá klientela jí miluje a větu „Změnila jste mi život!“ slyšela už mnohokrát. Je sice externím, zato nejhodnějším členem týmu Školy stylu.

 

 

Klárka Tománková

Začala pracovat jako decor stylistka po úspěšné kariéře jako ředitelka produkce časopisu Elle, aby mohla kreativně pracovat se svou vášní pro design, umění, cestování, jídlo i kosmetiku. V současné době pracuje pro časopisy Dolce Vita, Elle, Žena a život, F.O.O.D., Proč ne?, New York Time Magazine, FHM a také pro spoustu světových značek jako je třeba obchodní dům Macy's. Během firemních školení má na starosti sekci přednášek o umění dekor stylingu, home dekoru a umění kombinací věcí v interiérech.

www.klaratomankova.com

 

Robert Vano

Světoznámý fotograf, make-up & hair stylist, velmi renesanční a obdivuhodná osobnost módního průmyslu. Má několikaleté zkušenosti s fashion business v zahraničí, osobně se setkal s největšími módními ikonami a jeho přednášky patří ke zlatému fondu Školy stylu. Jeho povídání je nejen inspirativní, ale i velmi zábavné. Proto působí jako skvělé zpestření firemních školení. Na přání klienta může Robert každého z účastníků školení vyfotit buď na digitální fotoaparát nebo vyrobit na místě Polaroid, který jim na památku vlastnoručně podepíše.

www.robertvano.com

 

Janka Letková

Úspěšná absolventka Školy stylu Backstage, stylistka a vizážistka. V současné době se nejvíc věnuje make-upu na focení módních editorialů i reklamních kampaní. Pracuje jako ambasador kosmetické značky Bobbi Brown pro Českou republiku. Janka společně se svým týmem vizážistek a kadeřníků zajišťuje během firemních školení jednak teoretické přednášky ohledně líčení a péče o pleť, ale také praktické ukázky. Možné jsou i „proměny“ účastníků školení, které se provádějí přímo na místě školení.

www.facebook.com/JankaLetková