CO SI OBLÉKNOUT NA MORAVU

February 23, 2015


1. ZOOT     2. ASOS     3. CHOIES     4.TOPSHOP     5. ASOS     6.TOPSHOP     7.ASOS

 

Kdo nás poctivě sleduje už ví, že nejsem z Prahy. Ani z blízkého okolí. A vlastně ani z dalekého. Dojet domů mi trvá skoro jako let z Turecka do Indie, náš Macin na mě mluví polsky a Alenka ví, že jsem „od Ostravy. Nebo Karviné?“ Jednoduše vše, co není Praha je pro módní svět tak trochu mimo.

 

A protože je pravda, že kdybych si vyšla oblečená jako Lady Gaga v Praze, nikdo si mě ani nevšimne. Ale když tak vyjdu u nás, staví vedle mě sanitky, jestli nechci zavézt do Opavy (do Bohnic je to konec konců jako z Turecka do Indie), rozhodla jsem se pro vás napsat tento článek. Jak se tedy obléknout na Moravu a nebýt za šílence ani vesničana?

 

Nejdříve ze všeho bych asi měla vysvětlit tričko – od momentu, kdy jsem do Prahy dorazila, se mi doma všichni smějí, že jsem Pražanda. Nejsem. Koukněte mi na prsa :-) Toto triko jsem tedy zvolila jen kvůli nápisu, tílko nebo vypasovaná košile udělají stejnou službu.

 

Midi plisovaná sukně je kousek extravagantní, ale pokud ji vhodně zkombinujete, klidně si ji můžete vzít. A když bude kožená, tak si ji ani jiný Pražák nesplete s krojem. Do sukně jednoduše vepředu zastrčíte triko i huňatý svetr. Nakonec přidáte kožíškovou rouru kolem krku a máte stylový oufit na celý den.

 

Co se týče bot, tak domů v tuto chvíli neberu nic semišového ani s podpatkem. Protože namrzlý, ale už tající sníh se nekamarádí ani s jedním z toho.

 

Karol

 

P.S. Batůžek už je jen praktickou třešničkou na dortu, kabelku od Marca Jacobse nebo jiného designéra stejně málokdo ocení.

 

P.P.S. Pražáci, tohle není nic proti vám, všichni jste vopravdu roztomilý.

 


Tags: stitek, , , , ,
6 Comments
Category: How to

Manus February 23, 2015 04:34 pm
Holky moc Vas prosim , pred nejakou dobou jste dAvaly typ na ochranu podpatku( folie na ne ) ... Prosim muzete hodit link kde je muzu koupit ? Moc dekuji a hezky den
reply
Škola stylu BACKSTAGE February 23, 2015 04:40 pm
Tady máš odkaz, jde to z EU, takže clo řešit nemusíš: http://bit.ly/1zaASEK
Anonym February 23, 2015 07:40 pm
Karol, jsi skvělá posila, opravdu jsem se pobavila a navíc už vím, co na Moravu. Držím palce. A batoh je báječná volba, co s nějakou kabelou :o))).
reply
evelína February 23, 2015 07:40 pm
Karol už dlouho jsem se tak nezasmála :D To tričko příště zkusím, uvidíme co na to řekne jižní morava ;)
reply
Terezka February 23, 2015 11:33 pm
Karol, jsi uzasna :)) uplne mi to vykouzlilo usmev na tvari!
reply
Šárka February 24, 2015 03:21 pm
Souhlasím, super článek :))
reply

+ Add your comment