Reference


AMMERAAL BELTECH, s.r.o.

 

"Nepřeberné množství wellnesů, teambuildingových aktivit, které jsou léty vyzkoušené, avšak fádní a nikterak zajímavé, mě nutilo k zamyšlení. Rozhodl jsem se tedy jít cestou poznání, proč neudělat pro kolektiv zaměstnanců něco nového a zajímavého? Prvních pár řádků v úvodu vašich webových stránek mě přesvědčilo, že vy budete to pravé. Jak se později ukázalo, byly jste správná volba.


Po prvních minutách setkání s Alenou Šafratovou, ředitelkou agentury Backstage, jsem přesně věděl, že tohle je přesně to, s čím bych rád překvapil a možná i inspiroval zaměstnanecký kolektiv.
 

Věnovaly jste nám dva skvělé dny. Dámský a pánský workshop byl pro všechny účastníky velkou zkušeností.
Mohu říci, že jsem byl potěšen z kladných ohlasů z řad zaměstnanců. Bylo mi potěšením poznat příjemný tým lidí, profesionálů, kteří vědí, o čem mluví. Pevně věřím, že se v budoucnu opět setkáme.
"


Miroslav Plíva (jednatel společnosti)
 


AHOLD CZECH REPUBLIC, a.s.

 

Pro nákupčí z oddělení non-food opakovaně pořádáme „inspirační den“ přímo u nás v Backstage. Vždy na začátku módní sezóny rozebíráme nové trendy, tendence v barvách a materiálech a možnosti praktického využití pro potenciální zákazníky.

 

"Jelikož jako potravinová firma prodáváme také ‚nepotraviny‘ (textil, bytové doplňky a jiné), řešili jsme otázku, jak zvýšit know-how našich nákupčích v oblasti módy a dekor stylingu. Velice nás nadchla svou odborností Alenka Šafratová a Klára Tománková, které se nám plně celý den věnovaly jak teoreticky, tak prakticky. Nálada byla uvolněná, prostředí inspirativní a my všichni jsme odešli plni nápadů, co do dalších sezón můžeme vylepšit. Nejen proto jsme se rozhodli ve školení pokračovat s každou novou sezónou a prohlubovat tak naše znalosti.

 

Díky za vše a už se těšíme na příště."
 

Irena Vokrojová (Senior category manager)

 


MSD

 

O pravidlech a úskalích business stylingu jsme přednášely zaměstnancům této celosvětové farmaceutické firmy v rámci celotýdenního team building programu. Sbalily jsme v ateliéru všechny učební pomůcky, oblečení i doplňky a vyrazily za nimi na místo konání, do Plzně.

 


PHILIP MORRIS ČR

 

Společnost Philip Morris pořádala pro své spolupracovníky akci „Den krásy“ a požádala nás o spolupráci při zajištění programu. Během této akce si účastnice vyslechly přednášku o stylingu pro každodenní život i slavnostnější situace. Zahrály si na módní policii, z testu se dozvěděly, jaký typ módní osobnosti jsou. Nechaly se nalíčit a učesat a na závěr absolvovaly focení se světoznámým fotografem Robertem Vano. Každá z nich si na památku odnesla svůj portrét vlastnoručně podepsaný fotografem.
Při této akci jsme zajišťovali všechny odborné profese (od stylistů, vizážistů a kadeřníků, až po fotografa).

 


OVB

 

Pro zaměstnance finanční společnosti jsme pořádali přímo v naší agentuře školení o business a casual stylingu a jeho působení na potenciální zákazníky.

 


NOVA
 

Pro tým kostymérek jsme v ateliéru Backstage pořádaly školení o nových módních trendech a jejich využití v praxi, o úskalích stylingu pro TV kamery a také o využití psychologie během tvorby image známých osobností.

 


FREEPORT HATĚ

 

Na školení prodavačů a manažerů všech obchodních jednotek nákupního centra Freeport Hatě jsme dorazily do Znojma. V kongresové hale hotelu Savannah jsme celé dva dny s více než 80 účastníky probíraly komunikaci se zákazníky i styling pro konkrétní životní situace. Účastníci přímo na místě vytvářely různé outfity podle zadání, procvičovali si formu prezentace outfitů potenciálním zákazníkům a navíc se skvěle bavili.

 GE MONEY BANK

 

Nejlepší bankéři GE Money Bank se sjeli do Brna a jako odměnu jim eventová agentura zajistila den plný stylu a krásy (a zábavy!). S účastníky workshopu jsme se věnovaly nejen otázkám dress code, ale i oblékání pro pracovní i nepracovní dny. Kromě tipů, které bankéřům i bankéřkám ulehčí každodenní život, jsme se podělily o všechny naše znalosti a zkušenosti. Dámská část osazenstva si navíc užívala odpoledne s profesionálními vizážistkami, které
je naučily triky v běžném líčení a poradily i s úpravou a typem účesu.
PYTLOUN CITY BOUTIQUE HOTEL

,,Děkujeme za pohodové odpoledne, které probíhalo v přátelské a uvolněné atmosféře. Majitelka agentury Alena s námi rozbila některé modní mýty, vizážistky nás perfektně nalíčily a se stylistkami jsme probraly, jaké změny by bylo dobré udělat v našich šatnících. Vyzbrojeny informacemi o vychytávkách, bez kterých se prostě neobejdeme, vyrážíme na nákupy :)
Díky celému týmu
!"

Za Pytloun Hotels
Mgr. Šárka Šolcová (Assistant CEO)

 

 


TOP VISION

,,Osvěžující, výmluvný a tak trochu kontroverzní…takový byl výstup Aleny Šafratové na fóru společnosti top vision Úspěšná asistentka manažera. Alena zbořila mýty o kombinování různých vzorů či nošení tělových punčoch a špičatých botJ. Publikum čítající asi stovku asistentek top managementu právem ohodnotilo vystoupení Školy stylu a následnou afterparty se stylistkami na jedničku s hvězdičkou a už teď se moc těšíme na pokračování spolupráce!"

Alexandra Mindošová
Event Manager