WORKSHOP MÓDNÍHO BLOGOVÁNÍ


WORKSHOP MÓDNÍHO BLOGOVÁNÍ

Dvoudenní workshop pro všechny, kteří se chtějí dozvědět vše
o módním blogování. Jak si blog založit a profesionálně ho vést.

 

 

CO SE NA WORKSHOPU NAUČÍTE?

Během dvou dnů se naučíte vše o tom, jak a kde si založit blog, jak si zajistit maximální počet čtenářů, jak psát články, komponovat fotky a hlavně, proč si vlastně blog zakládat.

Výuka je koncipována jako multimediální workshop, při kterém budou účastníci nejen poslouchat přednášející, ale také sami pracovat s počítačovými programy, které jsou nutné pro blogování. Vše je názorně předváděno na konkrétních ukázkách. Dozvíte se vše o potenciální konkurenci v ČR, o nejlepších světových blogerech, kde brát inspiraci, jakou výbavu k blogování potřebujete a spoustu dalšího.

Těšit se můžete i na setkání s některými top českými blogerkami, které na workshopu budou v roli hostujících lektorek!

 

Hlavní lektorkou je blogerka Ejvi, která získala 3. místo v soutěži BLOGERKA ROKU 2014 v kategorii FASHION.

 

 

CO NA WORKSHOPU DOSTANETE?

Kromě znalostí a nových přátelských i pracovních kontaktů, vám bude po celou dobu kurzu k dispozici občerstvení a teplé i studené nápoje. Také všechny učební pomůcky. Na závěr obdrží každý z účastníků certifikát o absolvování workshopu.

 

 

KDO SE MŮŽE NA WORKSHOP PŘIHLÁSIT?

Tento workshop je určen pro ženy i muže, kteří si chtějí založit vlastní blog a potřebují počáteční informace. Ale také pro blogery, kteří už svůj módní blog mají a rádi by ho pro své čtenáře zkvalitnili. Vhodný je i pro absolventy našeho KURZU STYLINGU, kteří si chtějí rozšířit vědomosti o další specializaci.

 

 

KDE A JAK WORKSHOP PROBÍHÁ?

Workshop probíhá v daném termínu během 2 dnů za sebou. Výuka probíhá v sídle naší firmy v Praze. Adresa: ŠKOLA STYLU BACKSTAGE, Dělnická 5, Praha 7.

 

 

CO SI S SEBOU PŘINÉST?
Doporučujeme si přinést vlastní notebook/tablet (není podmínkou).

 

 

BUDOU JEŠTĚ DALŠÍ TERMÍNY TOHOTO WORKSHOPU?

Workshop je nepravidelná akce a termíny závisí na časových možnostech hlavních lektorů. Jakmile budeme znát přesné datum dalšího workshopu, uvidíte ho na této stránce vpravo dole.

 

 

CENA WORKSHOPU: 4 000 Kč

Kurzovné se platí bezhotovostním převodem. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily (ohledně výuky, termínů i platby zálohy) až po vyplnění formuláře závazné přihlášky!

 


 

Hodnocení od absolventek:

 

Kamila:

,,Ještě jednou jsem ti chtěla poděkovat za skvělý kurz, který mi dal zase naději, že blogování se dá dotáhnout i dál než jen k pár followers a třem komentářům. Na svůj blog se teď koukám úplně jinak a i když jsem stále ta "malá upatlaná bloggerka" po tomhle kurzu už vím, co dělat abych si šla za svým snem a nebyla jen neznámá a jedna z mnoha, která si myslí že je bůh ví jak dobrá. 

Když bude nějaký kurz i pro pokročilé, určitě se mnou počítejte."

A Kamila nám napsala po půl roce od absolvování:

,,Loni jsem absolvovala Workshop blogování, který mi moc pomohl a ještě stále pomáhá. Dneska jsem začala s první spoluprací za kterou vděčím taky vám, Backstage. Kdybyste nevymysleli tenhle workshop, tak už bych ani žádný blog neměla. Děkuju vám!"

 

Martina:

,,Všem doporučuji! Úžasné dva dny <3."


Marťule:

,,Workshop blogování...WAU...Celé to bylo úžasné, skvělé, boží! Všem, kteří se rozhodují, tak doporučuji. Kurz je plný užitečných informací, je zábavný a Ejvi je skvělá lektorka. Už teď se těším na kurz stylingu, který mě čeká. Mé velké díky patří všem, kteří kurz umožnili, zprostředkovali a podíleli se na něm."


Irena a Šárka z blogu Outfitmania.cz:

,,Díky moc za skvělý víkend. Moc jsem si to užily a hodně věcí jsme si ujasnily i se dozvěděly nové. Doufám, že nás to nakopne na sobě pracovat dál."


Martina Melu:
,,Nejlepší workshop a hlavně nejlepší paní lektorka! Děkuju Ejvi za úžasný víkend."


Petra Reichelová-Pochopová
,,Nej vikend! Bylo to super. Děkuji

 

NÁPLŇ WORKSHOPU

7 hodin teorie 
7 hodin praxe
(výuka probíhá oba dva dny od 11.00 do 18.00 hodin)

 

CO PROBEREME:

 • Jak si založit blog.
 • Jak správně nastartovat kariéru v blogování.
 • Mýty v blogování.
 • Kolik blogování stojí.
 • Jaké výhody přináší.
 • Co je potřeba obětovat při kariéře blogera.
 • Srovnání blogů u nás a v zahraničí.
 • Pohled do zákulisí blogování (život blogerek).
 • Jak se orientovat ve světě módních blogů.

 

CO NA VÁS ČEKÁ:

 • Občerstvení a káva/čaj k dispozici.
 • Kreativní nálada, spousta zábavy.
 • Teorie i praxe (různé fáze přípravy a spuštění blogu, focení inspiračních fotografií v ateliéru, zkouška focení outfitů, grafické návrhy šablon...)
 • Fotoaparáty Olympus Pen k zapůjčení.

   

Termíny

Cena kurzu: 4000 Kč
Délka kurzu: 2 dny