NOVÝ KURZ STYLINGU


NOVÝ KURZ STYLINGU

 

Pro všechny, kteří se chtějí věnovat práci v módním oboru... nebo by se jen rádi o módě a stylingu dozvěděli něco víc.

 

Certifikovaný kurz pro všechny, kteří milují módu, styling a chtěli by nahlédnout do zákulisí módní branže, pochopit módní zákonitosti, naučit se využívat módní trendy ve svůj prospěch a umět odborně poradit sobě i ostatním.

 

 

PROČ BYSTE MĚLI ABSOLVOVAT PRÁVĚ NÁŠ KURZ?

Zapomeňte na barevnou typologii! To vás v našem kurzu učit rozhodně nebudeme. Zato vás naučíme vše, co by se vám mohlo hodit při skutečné práci stylisty v módním časopise, jako osobní nákupčí, PR manažer módní značky, módní redaktor, zakladatel vlastního módního poradenského studia nebo prostě jen proto, abyste se vyznali ve svém vlastním stylu, vkusu a samozřejmě šatníku. Celý kurz je koncipován tak, aby absolventi měli ihned možnost začít v oboru pracovat jako OSVČ nebo se mohli o práci ucházet v různých firmách.

 

 

ČÍM SE KURZ ODLIŠUJE OD PODOBNÝCH KURZŮ V ČR?
První a zcela ojedinělý kurz, který vám zaručí získání těch nejdůležitějších informací, tipů a fíglů, které budete jako stylisté či profesionálové v módní branži využívat každý den při své práci. Náš kurz je jediný na trhu, ve kterém vyučují skuteční profesionálové, kteří se módou a stylingem aktivně zabývají už spoustu let. Protože učit se máte od nejlepších, ne od průměrných ;-)

 

 

CO SE NA KURZU NAUČÍTE?
Během jednoho měsíce se naučíte, co přesně obnáší práce stylisty, osobního nákupčího nebo PR manažera, jak správně v praxi pracovat s módními trendy, jak vybírat oblečení a doplňky v obchodech, jak se profesionálně chovat během focení či natáčení a spoustu dalších ověřených tipů.

Kurz je koncipován jako multimediální workshop, při kterém budou účastníci nejen poslouchat přednášející, ale také sami hodnotit módní styly, vytvářet své vlastní módní koláže a moodboardy podle zadání, vybírat oblečení a doplňky na konkrétní tématické zadání a hlavně máte možnosti vyzkoušet si práci stylisty přímo v praxi, při focení módních editorialů. Videa z kurzů si můžete prohlédnout TADY.

 

 

CO NA KURZU DOSTANETE?

Kromě znalostí a nových přátelských i pracovních kontaktů, vám bude po celou dobu kurzu k dispozici občerstvení a teplé i studené nápoje. Také všechny učební pomůcky a originální skripta. Na závěr obdrží každý z účastníků také výsledek své práce během praktických cvičení. Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte také oficiální certifikát.

 

 

KDO SE MŮŽE NA KURZ PŘIHLÁSIT?

Kdokoli, komu je víc než 18 let.

 

 

MŮŽE MI KURZOVNÉ PROPLATIT ÚŘAD PRÁCE?

V tuto chvíli ne. Tento kurz je určen pouze pro samoplátce a nelze žádat o dotace ÚP.

 

 

KDE A JAK KURZ PROBÍHÁ?

Kurz probíhá v daných termínech. Můžete si vybrat buď:

 

VÍKENDOVÝ KURZ (výuka probíhá během 5 po sobě jdoucích víkendů, od 11.00 do 19.00 každou sobotu a neděli)

 

nebo

 

TÝDENNÍ KURZ (výuka probíhá ve všedních dnech od pondělí do pátku, celkem 10 dní, od 11.00 do 19.00).

 

Oba typy kurzů jsou zcela totožné. Počet vyučovacích hodin je stejný!!! Můžete si jen vybrat, zda-li chcete navštěvovat kurz ve všedních dnech nebo o víkendech.

 

Kurzy probíhají na naší adrese: ŠKOLA STYLU BACKSTAGE, Dělnická 5, Praha 7.

 

 

 

CENA KURZU: 19 900 Kč

Kurzovné se platí: záloha bezhotovostním převodem, doplatek lze zaplatit v hotovosti v den zahájení kurzu přímo na místě. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily (ohledně výuky, termínů i platby) až po vyplnění formuláře závazné přihlášky!
 

 

 

Hodnocení od absolventek:

 

Nikol (absolvovala v červnu 2014)
"Byly to nepopsatelně skvělé 4 víkendy, až mě mrzí, že končí. Alenku (majitelka Backstage) bych mohla vídat denně, je to člověk na správném místě s úžasným smyslem pro humor, kdy vás její přednášky prostě baví a hltáte každé slovo (já ji prostě zbožnuju :)) Ostatně jako na přednáškách ostatních přednášejících na kurzu. Kdybych mohla, lezu tam každý víkend, ať už kvůli přátelské atmosféře, která na vás dýcha z každého rohu nebo neuvěřitelnému přehledu v oboru. Takhle to vypadá, když pořádají kurz opravdoví profesionálové. Mohu jedině DOPORUČIT!"
Renata Dobiášová (absolvovala v lednu 2014)
Ráda bych Alenko Tobě a celému Tvému týmu chtěla moc poděkovat. Změnili jste mi život. Zhruba před rokem jsem u Vás absolvovala kurz stylingu. Přišla jsem k Vám jako vystresovaná a vyhořelá manažerka z velkých firem, kterou do ředitelských pozic nechtěly, že je již příliš stará a na nižší pozice je překvalifikovaná. Po měsíčních víkendových kurzech jsem odcházela jako sebevědomá žena s novým elánem i novými plány do života. Dokázali jste mě, že móda a styl není jen o zevnějšku, ale že léčí i duši. Váš kurz byl pro mě lepší než trávit hodiny u psychologa a probírat s ním všechny strasti. Ukázali jste mi nový směr. Znovu jsem u Vás našla ztracenou energii. Díky Vám teď konečně dělám to, co mě vždy nejvíce bavilo. Oblékám lidi a snažím se předávat dál to, co jste mě naučili. Ne, nevydělávám žádné velké peníze. Ale tu radost, kterou mám, když se mi člověk mění před očima, jeho najednou narovnaná záda a oči plné života mi nemůže vynahradit ani plat nadnárodní společnosti.

Ještě jednou díky za nový a spokojenější život.

 

Veronika (absolvovala v prosinci 2015)
"Jsem nadšená a pevně věřím, že si díky vám splním svůj sen. Obrovské díky všem lektorům. Je to skvělý pocit, když se seznámíte s lidmi, kteří mají nebo měli podobné sny jako já sama. Děkuji!"

 

Náplň kurzu

80 vyučovacích hodin:

35 hodin teorie
40 hodin praxe
1 den (5 hodin) závěrečné zkoušky

 

Teoretické okruhy

 • Zapomeňte na barevnou typologii.
 • Módní styly a zákonitosti v jejich vývoji.
 • Aktuální módní trendy.
 • Co dělá stylistu dobrým stylistou.
 • Tipy a triky ze zákulisí stylistické práce.
 • Tvorba osobního portfólia stylisty.
 • Základní vybavení stylisty při práci.
 • Zařazení stylisty v pracovně právním prostředí.
 • Jak fungují módní média v České republice.
 • Rozvoj kreativity.
 • Kde hledat inspiraci a jak s ní zacházet.
 • Jak získat práci v módním byznysu.

 

Přednášky externích spolupracovníků

 • Styling v oblastech móda/dekor/food 
  (přednášející: Klára Tománková)
 • Styling celebrit, osobní styling, personal shopping
  (přednášející: Honza Pokorný)
 • Spolupráce módního fotografa a stylisty
  (přednášející: Robert Vano)
 • Osobní styling a oblékání problematických postav
  (přednášející: Evelína Štěpanovská)
   

Praktické okruhy

 • Příprava a realizace při fotografování módního editorialu.
 • Tvorba outfitů pro různé typy postav.
 • Výroba kreativních moodboardů.
 • Vytvoření kompletní image pro soukromé klienty i celebrity.
   

Závěrečná zkouška

 • Písemný test ze základních znalostí módní terminologie.
 • Závěrečný moodboard.

Termíny

Cena kurzu: 19900 Kč
Délka kurzu: 5 x víkend NEBO 10 x pracovní den